Każdy kochający rodzic pragnie, by jego dziecko w miejscu jakim jest żłobek czuło się dobrze i chętnie spędzało tam czas. Żłobek musi być miejscem ciepłym, bezpiecznym, ale i twórczym. Autobusik to bez wątpienia takie miejsce. Ponieważ to miejsce tworzą ludzie wykwalifikowani, pełni pasji, miłości i troski o podopiecznych. Nasza córka zawsze czuła się u Was dobrze i chętnie tu wraca, a my mamy spokojną głowę, że jest w najlepszych rękach. Dziękujemy za współpracę na najwyższym poziomie.


Łukasz Faron

Wybór Żłobka Autobusik był świetną decyzją. Najlepszą rekomendacją jest to, że Kubuś codziennie wraca z niego z uśmiechem na twarzy. Od pierwszych dni bardzo polubił wspaniałe ciocie, które są zawsze uśmiechnięte, zaangażowane, mają mnóstwo pomysłów, którymi potrafią zaciekawić dzieciaczki i z którymi, my rodzice, mamy bardzo dobry kontakt. Dziękujemy😊


Justyna Waliczek

Nie znam lepszego miejsca dla maluszka niż Autobusik. Justynka zaaklimatyzowała się w żłobku bardzo szybko, a to dzięki wspaniałym ciociom, ich troskliwej opiece, zaangażowaniu i wsparciu. W Autobusiku Justynka nie tylko świetnie się bawi, ale również nabywa sporo ważnych umiejętności. Wspaniale urządzone sale, mnóstwo zabaw edukacyjnych i atrakcji urozmaicają dzieciom każdy dzień. Z całego serca polecam to miejsce 😊😊😊.


Agata Brol

Żłobek oceniam na wysokim poziomie, dobra komunikacja między opiekunkami a rodzicami. Bardzo smaczne jedzenie nawet dla dzieci które mają dietę. Przede wszystkim najbardziej jestem zadowolona kiedy dzieci wracają z uśmiechem na twarzy ze żłobka i dużo opowiadają co się tam dzieje.                                                 


Ewelina Rokosa – Pietrucha

Syn rozpoczął przygodę ze żłobkiem w wieku 14 miesięcy. Ciocie w grupie Pszczółek wspaniale się nim zaopiekowały. Pobyt w Autobusiku sprawił, że syn bardzo się rozwinął. Każdy aspekt w żłobku spełniał nasze oczekiwania w 100%. Bardzo dziękujemy za wspólny czas i zaangażowanie.


Angelika Mika

Bardzo miła atmosfera towarzyszy nam od samego początku żłobkowej przygody. Ciocie mają wielkie serca, które wkładają w opiekę nad dziećmi. Maluchy wspaniale się rozwijają pod okiem zaangażowanych i kreatywnych cioć. Bardzo cenię sobie codzienny kontakt przez komunikator. Jestem na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami. Wiem, że w awaryjnej sytuacji będę od razu poinformowana.


Agnieszka Krawczyk

Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki w Żłobku Autobusik. Panie są bardzo miłe i opiekuńcze.


Agnieszka Kowalik – Wojsyk

Bardzo miła i rodzinna atmosfera, bezproblemowy kontakt z rodzicami. Dużą zaletą żłobka jest organizacja zajęć dodatkowych oraz relacji fotograficznej z życia żłobka. Bardzo jesteśmy zadowoleni.


Jurga Natalia

Moja opinia na temat pracy Żłobka Autobusik jest bardzo pozytywna. Opiekunki są miłe i zawsze uśmiechnięte. Widać, że atmosfera jest fajna, a co najważniejsze moje dziecko bardzo lubi żłobek. Ciocie z Żuczków cudowne, ciepłe kobiety.


Mrosek Magdalena

Profesjonalna, uprzejma i wyczulona na potrzeby dzieci kadra. Ciekawe i angażujące dzieci zajęcia. Domowe, dobre zbilansowane posiłki. Gorąco polecam!


Aneta Flak

Z czystym sumieniem możemy każdemu polecić Żłobek Autobusik. Ciocie są wspaniałe i świetnie wykonują swoją pracę, pomogły poznawać świat i odkrywać nowe zainteresowania, dając dzieciom dużo uwagi i troski. Przez ten rok córka nauczyła się bardzo dużo. Będziemy bardzo miło wspominać pobyt w żłobku.


Czaja Aneta

Najlepszy żłobek w całym Lublińcu. Ciocie bardzo uprzejme i sympatyczne. Posiłki na najwyższym poziomie. Córka bardzo chętnie chodzi do żłobka i uczestniczy w zajęciach i zabawach. Sówki – przekochane ciocie!


Marta Urbańczyk

Bardzo jesteśmy zadowoleni ze Żłobka Autobusik, syn rozwija się z rówieśnikami. Panie, które z naszej grupy są bardzo sympatyczne, pomocne oraz prawidłowo zajmują się moim dzieckiem.


Bremer Karolina

Nie mam zastrzeżeń do pracy Żłobka Autobusik. Personel bardzo miły. Żłobek zapewnia dziecku dużo atrakcji. Ja jako rodzic jestem zadowolona oraz myślę, że córka także.


Kinga Maruszczyk

Polecam, córka chętnie uczęszcza do żłobka, ciocie zawsze uśmiechnięte, bardzo sympatyczne. Chętnie odpowiadają na zadane pytania. Polecam to miejsce.


Patrycja Olbryt

Syn rozpoczął swoja przygodę ze żłobkiem po ukończeniu 1 roku życia. Jesteśmy bardzo zadowoleni, gdyż z dnia na dzień widać jak syn się rozwija, nabywa nowe umiejętności. Wszystkie ciocie są sympatyczne i mamy pewność, że syn jest pod dobrą opieką. Serdecznie polecamy Żłobek Autobusik innym rodzicom.


Martyna Gansiniec

Jako rodzice jesteśmy bardzo zadowoleni, że córka uczęszcza do Żłobka Autobusik. Pola wraca do domu szczęśliwa wybawiona i uśmiechnięta. Z czystym sumieniem możemy polecić żłobek i wszystkie ciocie innym rodzicom. 


Ewa Spałek

Polecam Żłobek Autobusik. Jestem bardzo zadowolona z opieki i współpracy z wychowawcami. Panie opiekunki mają świetny kontakt z dziećmi i indywidualne podejście. Syn chętnie chodzi do żłobka i zdobywa wiele nowych umiejętności.


Katarzyna Urbańczyk

Żłobek Autobusik to naprawdę wspaniałe miejsce dla malucha. Panie opiekunki prowadzą niezwykle interesujące zajęcia dydaktyczne dbając o rozwój poznawczy dziecka, co można zaobserwować w domu, gdy dziecko zaskakuje nową umiejętnością. Najlepszym dowodem na to, że dziecko jest  szczęśliwe w tym miejscu jest jego uśmiech przy odbiorze😊.

PS. Serdeczne pozdrowienia dla wspaniałych Pań z grupy Kotków.


Paulina Kroczek

Szczerze polecam. Pełne zaangażowanie personelu w pracę z dziećmi, zapewnienie dodatkowych zajęć oraz indywidualne podejście do dziecka. Personel zawsze uśmiechnięty i pomocny. Syn wspaniale wspomina ten czas.


Weronika Knoppik

Żłobek Autobusik to cudowne miejsce dla każdego malucha. Moja córka uczęszczała do żłobka od samego otwarcia placówki. Serdecznie polecam to miejsce. Cudowne Ciocie, nowe piękne wnętrza oraz bardzo dobre i zdrowe jedzenie. Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce.


Karolina Król-Słota

Jestem bardzo zadowolona przede wszystkim z Pani Żanety oraz Pani Natalii z grupy Kotki. Są to Panie które z całego serca poświęcają się dzieciom. Córeczka od pierwszych dni chodzi zadowolona do żłobka. Córeczka jest najedzona, czyściutka i wyspana 😊. Jedynym problemem jest parking. Odbieram córkę po 15 i zawsze jest problem żeby zaparkować.


Beata Machnik

Miłe oraz doświadczone opiekunki dla dzieci, pełne chęci do pracy z dziećmi.


Mateusz Świerc

Żłobek jest super, a ciocie są wspaniałe i pomocne. Dziecko chodzi dziennie z chęcią i uśmiechem – a to jest przecież najważniejsze.


Marek Nolbert

Wykwalifikowana kadra, miłe i sympatyczne ciocie, pełne kreatywnych pomysłów i empatii. Smaczne jedzonko – co potwierdza największy smakosz i krytyk kulinarny – moja córka. Serdecznie polecam i dziękuję za opiekę😊.


Oliwia Połap

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z pobytu naszego dziecka w żłobku. Dziecko dużo lepiej się rozwija, nabiera różnych umiejętności m.in. kontakt z rówieśnikami.


Adriana Seget

W Żłobku Autobusik zawsze jest miła atmosfera. Ciocie są bardzo ciepłe i kontaktowe. Kadra jest wykwalifikowana. Dzieci mają dużo atrakcji i bogaty program. Zawsze w kontakcie z rodzicami. Syn bardzo chętnie przychodzi do żłobka.                      


Monika Lesch

Jestem bardzo zadowolona ze żłobka. Wszystkie Ciocie są profesjonalnie przygotowane, moja córka bardzo lubi spędzać czas w Autobusiku.


Lubań Iwona

Żłobek Autobusik jest miejscem które poleciłabym każdemu rodzicowi wahającemu się nad wyborem żłobka w Lublińcu. Dziecko nabyło wiele umiejętności: zabawy tematyczne, śpiewanie, samodzielne jedzenie. Z każdym dniem widać rozwój dziecka, a warunki tego rozwoju zapewnia miła atmosfera w żłobku, o którą dbają troskliwe i opiekuńcze ciocie. Duży plus za własną kuchnię, urozmaicone posiłki oraz za czystość w żłobku. Polecam to miejsce😊.


Justyna Ledwoń

Żłobek Autobusik – doceniam za zaangażowanie personelu, indywidualne podejście do potrzeb dziecka, różnorodność zajęć, bogatą ofertę wyżywienia oraz uśmiech mojego dziecka wracającego z zajęć.


Patrycja Paliga

Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki, współpracy przy nauce samodzielności. Wszystkie ciocie są bardzo wyrozumiałe, dały mu wiele ciepła i życzliwości. Bardzo pomogły w rozwoju syna. Nigdy nie spotkałam się z ich strony z brakiem zrozumienia czy chęci pomocy. Bardzo dziękujemy za wspólny czas i zaangażowanie.  Będziemy bardzo miło wspominać pobyt w żłobku.


Czaja Aneta

Jestem bardzo zadowolona z opieki, współpracy przy nauce samodzielności i codziennych czynnościach. Wszystkie ciocie są bardzo wyrozumiałe i świadome roli, niezwykle ważnej jaką odgrywają w życiu maluszków. Współpraca z wychowawcami jest bezproblemowa i owocna.


Patrycja Podyma

Razem z mężem uważamy, że Żłobek Autobusik to wymarzone miejsce dla naszej pociechy. Pracują w nim przemili i bardzo pomocni ludzie. Opiekunki (ciocie) są wspaniałe i kreatywne, córka je uwielbia i codziennie biegnie do nich z uśmiechem na twarzy. Do tego w żłobku jest przepyszne jedzonko oraz mnóstwo zabawek i pomocy dydaktycznych. Bardzo polecamy to miejsce.


Agnieszka Makles

Cudowne miejsce do którego córka chodzi z wielką ochotą. Zajęcia prowadzone w żłobku są bardzo różnorodne i rozwijają w dzieciach pasje i zainteresowania, widać ogromną różnicę na plus w rozwoju. Ciocie są przecudowne, opiekuńcze, z ogromnym sercem i cierpliwością. Ostatni rok wspominamy bardzo dobrze, polecamy każdemu.


Kiser Karolina

Po upływie niemal roku odkąd córka zaczęła uczęszczać do Żłobka Autobusik, śmiało mogę stwierdzić, że w okolicy nie ma lepszego miejsca dla małych dzieciaczków. Po Pierwsze jestem spokojna o bezpieczeństwo oraz rozwój córki, która ma znakomitą opiekę. Żłobek zapewnia dzieciom urozmaicony plan zajęć, uwzględniający zarówno zabawę, jak i naukę. A po drugie, co bardzo ważne, córka z dużą ochotą, a wręcz radością chodzi do żłobka. Nie można zapomnieć o różnorodnych, zdrowych i smacznych posiłkach serwowanych Żłobkowiczom!


Magdalena Sawicka (Żuczki)

Nasza przygoda z Żłobkiem Autobusik trwa zaledwie od miesiąca. Na starcie kiedy dziecko dopiero się oswaja z nową rzeczywistością. spotkaliśmy super Panie – ciocie, które potrafią otoczyć dziecko wręcz rodzinną opieką, są bardzo życzliwe i pełne ciepła dla dziecka.


Sylwia Dziuk

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy ,,ciociów’’. Leonard każdego dnia z wielką chęcią spędza dzień w grupie. Bardzo dziękujemy za troskliwą opiekę.


Mrozek Monika

Rewelacyjny żłobek, bardzo dobra opieka. Córka idzie z chęcią pomimo tego że trochę czasu minęło  zanim się przyzwyczaiła. Dobry kontakt z Paniami i dużym plusem jest to, że jesteśmy na bieżąco i informacjami.


Respondek Marta

Jako rodzice jesteśmy zadowoleni z usług żłobka Autobusik. Jest sprawny kontakt między opiekunami a rodzicami. Są wartościowe i zróżnicowane posiłki. Miłe i sympatyczne opiekunki, które bardzo szybko zyskują zaufanie dzieci.


Jakub Biernacki

Żłobek godny polecenia. Córki uwielbiają chodzić do tego żłobka. Kadra jest bardzo komunikatywna i na bieżąco informuje o wszelkich istotnych kwestiach za pośrednictwem WhatsApp. Jedynym problemem jest kwestia parkingu przed żłobkiem, właściciel powinien zapewnić miejsca parkingowe w odpowiedniej ilości.


Adam Biela

Nauczycielki i personel Żłobka Autobusik jest bardzo uprzejmy. Czuje się bezpiecznie kiedy zostawiam tu syna. Jest uczony samodzielności co widzę po nim w domu, coraz bardziej samodzielny przy jedzeniu, piciu, utrzymywaniu czystości. Jestem bardzo wdzięczna za profesjonalną opiekę moim synem – 1,5 rocznym Wojciechem. 


Iwona Czudaj

Cieszę się, że znalazłam miejsce, do którego syn chodzi z uśmiechem na twarzy, ciocie opiekunki dbają o jego komfort oraz rozwój. W żłobku panuje bardzo przyjazna atmosfera, dzieci są zadowolone oraz najedzone dzięki przemyślanym dobrze posiłkom.


Klonek Monika